Eğitim Politikamız

Sınıflarımız 

Sınıflarımızda bütün materyaller çocuğun fiziksel özelliklerine uygun olarak tasarlanmıştır. Hafif ağırlıkta, çocukların boylarına uygun, orantılı, hareket edebilen mobilyalar, elini uzattığı zaman yetişebileceği dolaplar, kolaylıkla kullanabileceği kilitler, kolay açılıp kapanabilen çekmeceler çocukların erişebileceği yerlerde ve çocukların ulaşabilecekleri dolaplarda bulunur, böylece çocuğun istediği materyali seçmesine olanak sağlanır. 

 

BİLİM VE SANAT ATÖLYESİ

Çocuklar eğlenmenin zevkiyle ve araştırma isteğiyle çalışırlar. Bilim atölyesi, neden- sonuç ilişkisi kurmaya, soru sormaya, merak uyandırmaya, çözüm üretmeye, analiz ve yorumlamaya teşvik eder.

Sanat atölyesinde; çocukların yaratıcılığını, el becerilerini desteklemeye yönelik etkinlikler yapılır. Amaç;  yaratıcı düşünme becerisini arttırmak, estetik anlayışı kazandırmak, sanat duyarlılığı ve farkındalığı arttırmaktır.

BRANŞ DERSLİKLERİ

Bale, jimnastik ve müzik derslikleri her yaştaki öğrencilerimizin eğitimine uygun olarak tasarlanmıştır. Öğrencilerimizin yetenekleri, daha önemlisi ilgilerine göre uygun branş programı belirleyerek, her öğrencimizin kendisine uygun bir sanat dalıyla ilgilenmesine teşvik ederiz.

 

Tüm hakları saklıdır. Neşeli Ayaklar ® - 2019 ©